LOGO
Tel. +370 698 22810, info@GoldenMoments.lt  
Apie Golden Moments Misija Karjera Klientai Nuorodos Kontaktai  
 
Įspūdžio dovanos
Ekstremalios pramogos
Asmeninės šventės ir renginiai
 
Komandos formavimo renginiai
Verslo renginiai ir pramogos
Klientų lojalumo renginiai
Korporatyviniai renginiai
Seminarai ir mokymai
Verslo dovanos

 

Esame savo srities profesionalai Nr.1
Dirbame, kad surengtume Jums tikrą šventę. Mums išties nėra neįmanomo - visus Jūsų norus paversime puikiu renginiu!

Golden Moments siūlo privačius renginius pačiomis įvairiomis progomis. Jei Jūs norite ypatingo bernvakario arba mergvakario, vestuvių, gimtadienio– kreipkitės į mus. Turėdami didelę patirtį organizuojant verslo renginius, Jums galime pasiūlyti puikius sprendimus ir Jūsų asmeninei šventei. Štai tik kelios progos, kuriomis verta kreiptis į Golden Moments:

  • Vestuvės, skyrybos:)
  • Gimtadieniai, Jubiliejai
  • Bernvakariai ir mergvakariai- ekstremalūs išbandymai būsimiems jaunikiams ir nuotakoms- žygiai per pelkes, specialios proginės programos, kad būtų ką prisiminti;
  • Naujųjų metų/Kalėdų šventės;
  • Proginiai kolektyvų susibūrimai,  „cementofkės“;
  • Vaikų šventės-gimtadieniai. Turime daug įvairių personažų vaikams, kurie atvyks į Jūsų renginio vietą ir įteiks dovaną Jūsų vaikams, surengs įdomią programėlę.

Golden Moments pasirūpins viskuo, nes mūsų veiklos sritys: Apgyvendinimas, apšvietimas, aptarnaujantis personalas, atlikėjai, DJ’ai, DJ aparatūra, profesionalūs fotografai ir operatoriai, atrakcionai, autobusai, limuzinai ir oro balionai, kateriai ir vandens motociklai, lauko pramogos, biotualetai, dekoracijos, papuošimai, dovanos, ekskursijos, fejerverkai, fontanai, furšetai, garsas, indai, kaimo sodybos, scenos konstrukcijos, kvietimai, lankstinukai, lazeriai, logistika, meniu, montavimas, muzika, muzikantai, palapinės nuo vėjo ir lietaus, pirotechnika, pirtis, privatūs ir verslo klasės pobūviai, naktiniai klubai, striptizas, projektoriai, ekranai, reklaminiai skydai, renginio vietos, privačios poilsiavietės, restoranai, verslo ir laisvalaikio centrai, saliutai, scenarijai, scena, skelbimai, skrajutės, stalai, suvenyrai, sveikinimai, šou programa, techninė įranga, transportas, vedėjas, vėliavos, video klipai, stalo ir lauko žaidimai.

Daugiau informacijos:
Tel. +370 698 22810
El.p.: sales@GoldenMoments.lt

 
 
 
Tapk "Žmogumi raketa"
39 €
Išbandyk vandens motociklą!
39 €
Pramogos ant vandens
29 €
Žygis per pelkes
29 €
Skrydis oro balionu
89 €