LOGO
Tel. +370 698 22810, info@GoldenMoments.lt  
Apie Golden Moments Misija Karjera Klientai Nuorodos Kontaktai  
 
Įspūdžio dovanos
Ekstremalios pramogos
Asmeninės šventės ir renginiai
 
Komandos formavimo renginiai
Verslo renginiai ir pramogos
Klientų lojalumo renginiai
Korporatyviniai renginiai
Seminarai ir mokymai
Verslo dovanos
 

Seminarai ir mokymai

Bendravimas, pasitikėjimas, lyderiavimas, atsakingumas, probleminių situacijų sprendimas, komandinis mąstymas - tai savybės, kurios yra nepakeičiamos šiuolaikinėje kompanijoje. Komandos formavimo programos - efektyvi priemonė šių savybių ugdymui ir puikiai sustyguotos komandos garantas.

Vadovai iš pavaldinių paprastai tikisi iniciatyvumo, lojalumo, atsakomybės ir sugebėjimo dirbti savarankiškai. Vadovai trokšta kolektyvo, kuriuo jie gali pasitikėti. Pavaldiniai tikisi teisingo savo darbo įvertinimo, lojalumo ir atsidavimo įvertinimo. Labai dažnai materialinės paskatos nėra svarbiausios. Pavaldiniai tikisi vadovo, kuris būtų teisingas, lojalus darbuotojams, ryžtingai gintų pavaldinių interesus. Pavaldiniai tikisi vedlio, paskui kurį galėtų sekti.

Golden Moments komanda – lyderystės ir efektyvaus darbo komandoje ekspertai. Specialiais užsakymais mes rengiame teorinius seminarus su praktiniais pratimais /vidinius įmonės mokymus/ grupėms nuo 5 iki 50 asmenų.

Mūsų seminarai ir praktiniai mokymai yra specializuoti. Tai:

  • Komandos formavimo ir efektyvaus darbo komandoje mokymai;
  • Lyderiavimo ir asmeninių įgūdžių vystymo mokymai: pažadink savyje lyderį!;
  • Savimotyvacijos ir asmeninių iššūkių iškėlimo ir jų įveikimo, baimės atsisakymo mokymai.

Golden Moments suteiks Jūsų įmonės darbuotojams daugiau pasitikėjimo savimi ir komandos nariais, nuteiksime juos sėkmingam komandiniui darbui.

Mūsų lektoriai – savo sričių ekspertai, čempionai ir daug pasiekę žmonės- tai garsūs alpinistai, oreiviai, keliautojai, lenktynininkai, lakūnai, žmogaus fizinių ir psichologinių galių ekspertai. Žmonės, savo pastangomis pasiekę neįsivaizduojamai daug. Žmonės, savo žygiais garsinantys Lietuvą. Žmonės, atradę savyje lyderį ir geros komandos dėka pasiekę svaiginančių aukštumų. Paskaitomis ir praktiniais užsiėmimais mūsų lektoriai nuteiks Jūsų įmonės darbuotojus susitelkti ir siekti bendrų tikslų.

Visada suteikiame galimybę po teorinės dalies kiekvienam dalyviui praktiškai išbandyti save. Lektorių paruoštos praktinės užduotys pademonstruos, kaip įgautos žinios gali būti pritaikomos kiekvieną dieną.

Daugiau informacijos:
Tel. +370 698 22810
El.p.: sales@GoldenMoments.lt

 
 
 
Tapk "Žmogumi raketa"
39 €
Išbandyk vandens motociklą!
39 €
Pramogos ant vandens
29 €
Žygis per pelkes
29 €
Skrydis oro balionu
89 €