LOGO
Tel. +370 698 22810, info@GoldenMoments.lt  
Apie Golden Moments Misija Karjera Klientai Nuorodos Kontaktai  
 
Įspūdžio dovanos
Ekstremalios pramogos
Asmeninės šventės ir renginiai
 
Komandos formavimo renginiai
Verslo renginiai ir pramogos
Klientų lojalumo renginiai
Korporatyviniai renginiai
Seminarai ir mokymai
Verslo dovanos
 

Verslo dovanos

Unikalios ir puikios verslo dovanos iš Golden Moments kolekcijos tiems, kurie viską jau turi!

Kubb- tai labai smagus ir užkrečiamas lauko žaidimas, kuriam reikia gebėjimo ir taktikos išmanymo, o tai puikiai tinka visoms kartoms. Jei kas paprašytų apibūdinti šį žaidimą, būtų labai sunku padaryti tai tinkamai. Galima būtų sakyti, kad jis yra boules – prancūziško žaidimo su metaliniais rutuliais – kėglių ir medinių trinkelių mišinys, bet taip šį žaidimą sumenkintume. Vienintelis būdas gerai suprasti puikųjį Kubb žaidimą – po atviru dangum pačiam jį pažaisti.

Kubb gaubia paslaptis. Jo atsiradimą aiškina kelios teorijos. Dauguma jų teigia tą patį: kad Kubb atsirado Skandinavijoje, kad jam per 1000 metų ir kad jį žaisdami vikingai stūmė ilgus vasarų vakarus. Kai kas spėja, jog žaidimas galėjo atsirasti šiaurės Prancūzijoje, bet kadangi normanai buvo kilę iš Skandinavijos, matyt, šie du aiškinimai vienas kitam neprieštarauja. Ne itin patikimas šaltinis spėja, kad šiandien žaidžiamas Kubb variantas išsirutuliojo iš ankstyvojo – neva iš pradžių vikingai žaisdavę savo išžagintų ir apiplėštų aukų kaukolėmis ir šlaunikauliais. Vėliau, kai šiaurės Europą užliejo krikščionybės banga, imta manyti, kad politiškai nekorektiška žudyti žmones dėl kažkokio draugiško žaidimo, todėl vikingai vietoj kaukolių ir kaulų ėmė naudoti medines trinkeles.

Pasak labiau tikėtinos ir šiek tiek mažiau šiurpios (bet kur kas mažiau įdomios!) teorijos, Kubb iš pradžių buvo žaidžiamas medžio nuolaužomis, atsirandančiomis kapojant malkas. Tai patvirtina tas faktas, kad švedų kalboje „kubb“ reiškia pliauską.

Trečią ir ne taip paplitusią teoriją iškėlė gerbiami Edinburgo universiteto mokslininkai. Anot jų, Kubb žaidimą 1613 metais sugalvojo tuometinis Švedijos karalius Gustavas Viksromas III. Švedijoje, visoje Skandinavijoje, o galop ir visoje šiaurės Europoje jis buvo vienas iš būdų spręsti konfliktus. Kiekvienos genties ir / arba klano vyresnieji sudarydavo 2-4 žaidėjų komandą. Būdavo susitariama, kad bus žaidžiama ne daugiau kaip 3 partijos (kitaip sakant, iki 2 pergalių), ir žaidimas prasidėdavo. Visi pralaimėjusieji, taip pat jų gyvuliai, artimieji ir rėmėjai būdavo suvaromi į vieną vietą ir nužudomi.

Šiais laikais Kubb, aišku, pažengė į priekį. Dabar leidžiama žaisti ir moterims, komandų dydis bei partijų skaičius taip griežtai nebeapibrėžiami, o pralaimėjusiesiems guodžiamai paspaudžiama ranka, užuot vožus per galvą kirviu.
Skandinavijoje padorus vasaros vakarėlis negali apsieiti be aistringai žaidžiamo Kubb. Jis taip išpopuliarėjo, kad kasmet Gotlando saloje net rengiamas Kubb pasaulio čempionatas. Vienintelis būdas gerai suprasti puikųjį Kubb žaidimą – po atviru dangum pačiam jį pažaisti. Todėl įsigykite Kubb komplektą šiandien ir pamatykite, kokį malonumą žmonija būtų galėjusi patirti pastaruosius 1000 metų!

Art.nr: 511-010
Gamintojas: Bex

KUBB. Legendinis daugiau negu 1000 m. senumo, strateginis vikingų žaidimo KUBB rinkinys. Pagaminta Švedijoje. Rinkinyje yra kelioninis maišas. Puiki dovana tiems, kurie viską turi.

   

Art.nr: 511-040
Gamintojas: Bex

Eksliuzyvinis KUBB- tai legendinio strateginio vikingų žaidimo KUBB rinkinys medinėje dėžėje. Pagaminta Švedijoje iš prabangaus medžio. Puiki dovana tiems, kurie viską turi.

   

Art.nr: 511-020
Gamintojas: Bex

“Riterių turnyras“ yra vienas sėkmingiausių strateginių lauko žaidimų, kritikų gerai įvertintas praktiškai visose žaidimų apžvalgose. Priklauso KUBB žaidimo šeimai. Pagaminta Švedijoje.

“Riterių turnyras“ (švediškai „Riddarspelet“) yra strateginis lauko žaidimas, idealiai tinkantis dovanai, verslo renginiams, pobūviams gamtoje su draugais ir šeima.

Daugiau informacijos dėl dovanų :
Tel. +370 698 22810
El.p.: sales@GoldenMoments.lt

 
 
 
 
Tapk "Žmogumi raketa"
39 €
Išbandyk vandens motociklą!
39 €
Pramogos ant vandens
29 €
Žygis per pelkes
29 €
Skrydis oro balionu
89 €