LOGO
Tel. +370 698 22810, info@GoldenMoments.lt  
Apie Golden Moments Misija Karjera Klientai Nuorodos Kontaktai  
 
Įspūdžio dovanos
Ekstremalios pramogos
Asmeninės šventės ir renginiai
 
Komandos formavimo renginiai
Verslo renginiai ir pramogos
Klientų lojalumo renginiai
Korporatyviniai renginiai
Seminarai ir mokymai
Verslo dovanos
 

Apie GoldenMoments

„Kas turi ką prisiminti, tas gyvena du kartus.“ Franca Magnani

Golden Moments per metus vidutiniškai surengia apie 200 įvairių verslo renginių ir turi ką pasiūlyti B2B segmentui. Viena pagrindinių mūsų veiklos sričių - komandos formavimo renginiai. Siekiantiems sutelkti darbuotojus bei sustiprinti jų motyvaciją, siūlome unikalia metodika paremtus komandos formavimo renginius, kurie pagrįsti praktinėmis užduotimis gamtoje bet kuriuo metų laiku, kurias atlikdami visi darbuotojai bendrauja, kartu sprendžia problemas ir siekia bendro tikslo.

Rengiate šventę įmonės darbuotojams, klientams ar partneriams – Golden Moments suteiks Jūsų renginiui naujų atspalvių. Organizuojame bet kokio sudėtingumo korporatyvines šventes, Kalėdinius vakarus, kolektyvo susipažinimo ir “cementavimosi” renginius, teminius vakarėlius, lojalumo renginius klientams ir darbuotojams. Pasirūpiname viskuo-nuo scenarijaus iki jo įgyvendinimo. Mes kuriame idėjas, siūlome scenarijų sprendimus, organizuojame logistiką, planuojame ir koordinuojame renginių eigą. Turime daug.

Golden Moments siūlo seminarus ir praktinius mokymus lyderystės, komandos formavimo bei efektyvaus darbo komandoje temomis. Praktinėmis užduotimis mokome lyderius atsisakyti baimės, įveikti save, priimti iššūkius ir juos įveikti.

Privatiems klientams siūlome nepamirštamas įspūdžio dovanas. Džiaugiamės galimybe gražiais įspūdžiais dalintis su Jumis. Jei norite išties nustebinti savo artimą ir ieškote naujos, nenuobodžios, originalios ir dar neišbandytos dovanos - tuomet Golden Moments ir yra būtent tai ko reikia!

Kam sukti galvą dėl artėjančio Jūsų artimo ar kolegos gimtadienio, vardadienio, bernvakario, mergvakario, vestuvių ar kitos progos, gaišti laiką lakstant po parduotuves - visas dovanas rasite pas mus. Mūsų kredo -dovanoti Jums nepamirštamus įspūdžius bei žavias akimirkas, kurias prisiminsite visą gyvenimą!

Vasarą ir žiemą organizuojame skrydžius karšto oro balionais, turus keturračiais bei sniego motociklais, plaukimus vandens motociklais, įspūdingus vandens pramogų vakarus. Trokštate daugiau romantikos? Jūsų laukia vyno bei konjako degustacijos ekskursijos po naktinį dangų.

Tūkstančiai šypsenų patenkintų klientų veiduose, mūsų daugiametė patirtis garantuoja- su Golden Moments patirti įspūdžiai bus nepakartojami!

Mes sakome: užteks svajoti, laikas tai patirti!

 
 
 

Saulius Jakutavičius yra GoldenMoments.lt įspūdžio dovanų portalo įkūrėjas. Profesija-žurnalistika. Baigęs komunikacijos mokslus Lietuvoje ir Vokietijoje, Saulius Jakutavičius ilgiau negu dešimtmetį skyrė nepriklausomo TV prodiuserio veiklai- jis sukūrė ir įgyvendino ne vieną populiarią TV laidą- „...prieštarauk!“, „Spaudos klubas“, „Lietuvos ryto TV“, „Ultra“ ir kt. Rusijos telekompanijos NTV prodiuseris Lietuvai ir kitoms Baltijos šalims.

Saulius Jakutavičius yra patyręs ryšių su visuomene bei komunikacijos ekspertas, konsultuotantis verslo subjektus strateginės komunikacijos, viešųjų ryšių  klausimais, organizuoja įmonių aukščiausio lygio vadovų verslo laisvalaikio renginius, įmonių komandos formavimo renginius, seminarus motyvacijos bei žmogaus galimybių temomis.

Pomėgiai-skrydžiai karšto oro balionu, astronomija, vandens slidžių bei motociklų sportas. Licenzijuojas CAA karštojo šilumimio aerostato pilotas (licenzija LA-100) .  Vilniaus vandens motociklų klubo steigėjas. 
 
Tapk "Žmogumi raketa"
39 €
Išbandyk vandens motociklą!
39 €
Pramogos ant vandens
29 €
Žygis per pelkes
29 €
Skrydis oro balionu
89 €