LOGO
Tel. +370 698 22810, info@GoldenMoments.lt  
Apie Golden Moments Misija Karjera Klientai Nuorodos Kontaktai  
 
Įspūdžio dovanos
Ekstremalios pramogos
Asmeninės šventės ir renginiai
 
Komandos formavimo renginiai
Verslo renginiai ir pramogos
Klientų lojalumo renginiai
Korporatyviniai renginiai
Seminarai ir mokymai
Verslo dovanos
 

Komandos formavimo renginiai / „Žygis per pelkes“
(Sudėtingumo lygmuo – 2)

Žygis per pelkes“ (sudėtingumo lygmuo - 2)
Žygio metu dingsta bet koks socialinis statusas- tiek generalinis direktorius, tiek eilinis vadybininkas čia tampa lygūs. Žygis per pelkes yra tinkamas bet kokio rango žmonėms - šią pramogą esame surengę tiek stambių Lietuvos bei užsienio įmonių aukščiausio lygio vadovams (VIP), tiek ir smulkių įmonių vadybininkams - abejingų šiam žygiui nėra.

  • greitesnis komandinių ryšių atsiradimas grupėje;
  • geresnis bendradarbiavimas ir tarpusavio pažinimas;
  • kiekvienas dalyvis įveikia save (išeidamas iš savo įprastos „komforto zonos“ ir patekęs į ekstremalias sąlygas, dalyvis kovoja dėl išlikimo)
  • Sunkiausias žygio etapas - tai įsivaizduoti save visiškai šlapią iki ausų purve ir įveikti save, atmetant dažniausiai pasitaikančius „tai ne man“, „tai ne mano lygiui“ ir pan. barjerus. Šis žygis gali būt įvardintas „žygiu per save“.
  • efektyvaus bendravimo įgūdžių lavinimas
  • skatinamas  pasitikėjimas komandos nariais;
  • žygio metu vorelėse yra sudaromos mišrios komandos, kurios tarpusavyje bendrauja kovodamos dėl išlikimo ir spęsdamos iškilusias kliūtis bei problemas. Šis užsimezgęs bendravimas vėliau būna sėkmingai pratęsiamas darbinėje aplinkoje, nes išlieka žmones vienijanti komandinio darbo patirtis ekstremaliomis sąlygomis.

Dalyvių skaičius: 5 - 200

Priemonės: speciali apranga.

Aprašymas: Žygis per pelkes vyksta prie Semeliškių Trakų raj., apie 50 km nuo Vilniaus. Žmogus patenka į unikalią natūralią gamtos aplinką, kuri jam nėra pažįstama ir negali būti atkurta kasdienybėje. Žygis per pelkes yra visiškai saugus ir nekelia pavojaus nei sveikatai, nei gyvybei. Žygis yra vienodai tinkamas tiek vyrams, tiek moterims. Rekomenduojamas amžius – ne jaunesniems negu 16 metų. Žygis per pelkę vyksta vorele - eilės tvarka kiekvienas dalyvis seka kitam iš paskos. „Įstrigus“ pelkėje vienam, sustoja visa eilė. Sukuriama komandinio darbo aplinka - norėdamas išlikti (įveikti trasą ir kuo greičiau pasiekti saugų krantą - įprastą „komfortą zoną“), dalyviai unikalioje aplinkoje ekstremaliomis sąlygomis turi pritaikyti komandinio darbo principus ir padėti vienas kitam, norėdami visi bendrai judėti į priekį. Žygio metu gali būti surengtos įvairios rungtys, kurios suteiks renginiui dar daugiau ekstremalumo. Žygis per pelkes vyksta bet kokiu oru - tiek saulei šviečiant, tiek lietui lyjant. Blogas oras čia įtakos neturi.

Pastabos: Žygis per pelkes reikalauja fizinės ištvermės, todėl alkoholinių bei kitų svaiginančių gėrimų vartojimas prieš žygį nėra toleruojamas.

   


Užsakymo forma

Vardas
Pavardė
Kontaktinis telefonas
El. paštas
Rezervuojamų vietų kiekis
Pageidaujama pramogos data
   
Papildoma informacija ir pageidavimai
   
Jei užsako įmonė:  
Įmonės pavadinimas
Įmonės kodas
   
 
Įveskite pateiktą kodą
 

 

 
 
 
Tapk "Žmogumi raketa"
39 €
Išbandyk vandens motociklą!
39 €
Pramogos ant vandens
29 €
Žygis per pelkes
29 €
Skrydis oro balionu
89 €